מהם פאנלים סולארים?

  • by

פאנלים סולאריים משתמשים באנרגיית השמש וקרני האור לייצור חשמל.
כיום, ישנן חברות המתמחות בהנדסה סולארית. אלו יוצרות תא פוטו-וולט או תא סולארי, אשר קולט קרינת אור מהשמש ומפיק באופן ישיר אנרגיה חשמלית. מערך של מספר תאים כאלו נקרא פאנל סולארי, וההתמחות של חברת אורמש היא בהקמת מערכות מורכבות כאלו בצורה מהמקצועית והאיכותית ביותר.

אז מהן היתרונות בהתקנת מערכת סולארית?

היתרון הראשון והגדול ביותר הינו חסכון כסף לעסק. ייצור חשמל באמצעות המערכת הסולארית למעשה חוסכת לכם את תשלום חשבון החשמל ואף משאירה לכם רווח בכיס.

יתרון השני – ייצור חשמל נקי מהשמש. הטכנולוגיה המתוחכמת של חברת אורמש חוסכת את התיווך של חברת החשמל והחשמל אותו היא מייצרת.

יתרון שלישי –  השקעה ללא סיכון. ההשקעה של העסק בהתקנת מערכת סולארית הינה השקעה בטוחה עם רווח בטוח. ייצור החשמל הינו באמצעות השמש ובמדינת ישראל, בה רוב ימי השנה זורחת השמש, הרווח הוא ודאי.

יתרון רביעי – הכנסה פאסיבית משימוש בשטח לא מנוצל. במקום שהגג של העסק שלכם או שטח ריק שקיים בבעלותכם יעמוד שומם- ניתן להתחיל להרוויח עליו.

יתרון חמישי – אגירת חשמל סולארי. לאחרונה, נכנסה חברת אורמש לתחום אגירת החשמל, מה שייאפשר ללקוחות החברה, מלבד השימוש האישי בייצור החשמל, אף לאגור אותו ולמכור אותו לצרכנים הזקוקים לו.

חברת אורמש מציעה 2 אופציות של השקעה במערכת סולארית:

אופציה ראשונה- הלקוח רוכש מחברת אורמש את התקנת המערכת הסולארית וכל הרווחים מגיעים אליו ישירות.

אופציה שניה- כאשר ללקוח אין את האמצעים או את הרצון להשקיע ברכישת התקנת מערכת הסולארית בעצמו, הוא פונה לחברת אורמש והיא זו אשר מתקינה, על חשבונה, את המערכת הסולארית על הגג ואף משלמת מענק חתימה וכל זאת על חשבון רווחים עתידיים. לא תצטרכו לעשות דבר מלבד להתקשר לאורמש- הם כבר יעשו את כל השאר.

אין ספק שהיתרונות מדברים בעד עצמם. אז למה אתם מחכים? פנו עוד היום לחברת אורמש ותתחילו לחסוך על חשבון החשמל שלכם ואף להרוויח כסף. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *