המועצה הישראלית לבניה ירוקה

  • by

אחד המאפיינים החזקים, המובילים והבולטים ביותר של השנים האחרונות קשור באיכות הסביבה, השמירה על חיים ירוקים, ופיתוח כמה שיותר אינטנסיבי ונרחב של מגוון מכשירים, אביזרים ואמצעים שיכולים להפוך את העולם להרבה יותר מתחשב בסביבה. המועצה הישראלית לבניה ירוקה מחזיקה בתפקיד חשוב מאוד בכל העניין הזה, כאשר היא מלווה, מטמיעה ומקיימת הליכי הסברה חשובים סביב הנושא הכל כך חשוב והקריטי הזה. היות והמועצה הישראלית לבניה ירוקה עומדת בלב ליבה של העשייה הירוקה בארץ, חשבנו שכדאי לספר לכם עליה קצת יותר פרטים ממה שאתם בוודאי יודעים עליה עכשיו. אז מי את, המועצה הישראלית לבניה ירוקה?

המועצה הישראלית לבניה ירוקה – פעילות חשובה מאין כמותה

המועצה הוקמה לפני כ-12 שנים, בשנת 2009, על מנת לחלוש על מגוון מגזרים ומישורים שקיימים בארץ. מתוך החשיבה על קידום ופיתוח של מרחבים ירוקים וסביבתיים בארץ, המועצה הוקמה והתחילה ליזום מגוון מהלכים חשובים לתחילת דרכה, מהלכים שמאז כבר הספיקו להתפתח, להעצים את עצמם, ולקחת חלק חשוב בחברות, מערכות וארגונים גדולים ביותר בארץ.

הפעילות של המועצה הישראלית לבניה ירוקה מתחלקת לכמה חלקים. ראשית, עוסקת המועצה בפעילויות הסברה למגוון גילאים ואוכלוסיות, על מנת לשפוך אור על החשיבות של סביבה ירוקה, ואיך ההתנהלות של האדם היא בעלת משמעות מכרעת בהקשר שלה. שנית, המועצה עוסקת בפיתוח ובפיקוח של הליכי בניה שמתקיימים על ידי מגוון גורמים, כמו רשויות מקומיות, חברות, משרדים ממשלתיים ועוד.

דברים נוספים שאותם המועצה הישראלית לבניה ירוקה מבצעת

מעבר לכל אלו, מלווה המועצה הישראלית לבניה ירוקה פרויקטים גדולים של בניה ירוקה, ואף יוזמת חלק גדול מהם בעצמה, על מנת להמשיך ולהנחיל את הבניה הירוקה בשגרת היום יום הישראלית. ככל שחולפות השנים, עוד ועוד ארגונים, אוכלוסיות, מגזרים וחברות מצטרפים אל הפעילות החשובה של המועצה, ונותנים לה מקום של כבוד.

על ידי הפעילות האינטנסיבית של המועצה, נוכל כולנו להנות בעוד כמה שנים מסביבה הרבה יותר איכותית, נקיה ובריאה, וגם כדור הארץ שלנו יוכל להתחיל להחלים ממגוון המזהמים שהצטברו עליו לאורך השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *