בלוג

המועצה הישראלית לבניה ירוקה

אחד המאפיינים החזקים, המובילים והבולטים ביותר של השנים האחרונות קשור באיכות הסביבה, השמירה על חיים ירוקים, ופיתוח כמה שיותר אינטנסיבי ונרחב של מגוון מכשירים, אביזרים ואמצעים שיכולים להפוך את העולם להרבה יותר מתחשב בסביבה. המועצה הישראלית לבניה ירוקה מחזיקה בתפקיד חשוב מאוד בכל העניין הזה,… Read More »המועצה הישראלית לבניה ירוקה

מהם פאנלים סולארים?

פאנלים סולאריים משתמשים באנרגיית השמש וקרני האור לייצור חשמל.כיום, ישנן חברות המתמחות בהנדסה סולארית. אלו יוצרות תא פוטו-וולט או תא סולארי, אשר קולט קרינת אור מהשמש ומפיק באופן ישיר אנרגיה חשמלית. מערך של מספר תאים כאלו נקרא פאנל סולארי, וההתמחות של חברת אורמש היא בהקמת… Read More »מהם פאנלים סולארים?

איך נוצר חשמל באמצעות פאנל סולארי?

יותר ויותר חברות, עסקים ואפילו בתים פרטיים עוברים היום להשתמש בפאנל סולארי על מנת להפיק חשמל מן השמש. מדובר כאן על הליך סופר מתקדם, מתחשב בסביבה וחכם, שרבים כבר הבינו את היתרונות הגלומים בו. למעשה, מדובר כאן על הפקת אנרגיה חשמלית מתוך קרני השמש החזקות… Read More »איך נוצר חשמל באמצעות פאנל סולארי?

מהו הממיר הסולארי?

מהפכת האנרגיה הסולארית כבר כאן, וחברות רבות שמות במרכזן את הרצון לפתח ולייצר עוד ועוד מערכות סולאריות חכמות ושימושיות. היום ניצול קרני השמש לשם הפקת אנרגיה חשמלית נראה כמו הדבר הכי מובן מאליו, שלא ברור איך לא קרה כבר לפני שנים רבות, אבל היום הוא… Read More »מהו הממיר הסולארי?