אודות

ניסיון ומומחיות הנדסית

חברת אורמש הוקמה בשנת 2008, וכיום בשנת 2021 היא החברה המובילה בתחום ההקמה והתחזוקה של מתקנים סולאריים מסחריים. בין פעילויותיה ייזום, תכנון, הקמה ומתן שירותי תחזוקה רחבים. היקף פעילותה של חברת אורמש כולל התקנות ופרויקטים בהיקף של עשרות מגה-וואט בקומפלקסים שונים ותוך שימוש במגוון טכנולוגיות . בחברת אורמש מועסקים אנשי מקצוע מומחים לענף האנרגיה הסולארית, בעלי ניסיון רב, והסמכות מקיפות לתחומי הנדסת חשמל, הנדסת בניין, חשמלאות, אדריכלות, ייעוץ בטיחותי, שיווק, ניהול תפעולי וניהול פרויקטים, מכירות, ניהול לוגיסטי, רישוי ורכש.

 

ליווי מלא

חברת אורמש מציעה את מלוא השירותים הנדרשים לפרוייקטים סולאריים.

שירותים אלו כוללים בין היתר, ניתוח טכנו כלכלי מקיף כולל הכנת מסמכים לבנקים וחברות הביטוח, אחריות על כתיבת אישורים הנדרשים במהלך העבודה מול הרשויות, תכנון מערכת סולארית על פי סטנדרט אורמש כאשר תכנון המתקן מבוצע על ידי צוות מנוסה של מהנדסים, מתכננים וחשמלאים מוסמכים מתוך מטרה להבטיח התקנה יעילה ומהירה יותר ומערכות שמפיקות ביצועים טובים יותר.

תהליך הקמה כולל ניהול ופיקוח רציפים וצמודים במינימום הפרעה ובמלוא ההתחשבות בפעילות השוטפת שמתקיימת מתחת לגג. כל הקמה מלווה בממונה בטיחות ומנהל פרוייקטים אישי. בסיום ההקמה יתבצעו בדיקות חשמליות ופיזיות מקיפות לכל רכיבי המערכת אשר יצורפו לתיק המתקן המלא.

שירותי תפעול ותחזוקה O&M

אורמש מספקת שירותי תפעול ותחזוקה שנתיים למאות לקוחות בארץ בהיקף של עשרות מגה-וואט. צוותי התפעולי שלנו מתמחים בבדיקות ייחודיות ומתן פתרונות לשיפור התפוקה כמו גם ביצוע שירותי שטיפה, תחזוקה מתקנת ותחזוקה מונעת. בין השירותים הנוספים שלנו: בדיקות לזיהוי PID , בדיקות איכות לצורך רכישת/מכירת פרויקט, בדיקות מומחה לבתי משפט ועוד.

חזון

חזון החברה הוא לספק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר בשוק הסולארי בישראל, תוך דגש על בחירה ברכיבים האיכותיים ביותר, הקפדה על תכנון וביצוע מצוינים וכן מתן אחריות טיב לתפעול אופטימלי של המערכות שהוקמו על ידה.

העוצמה של אורמש - הרווח שלכם

בעלי החברה

דוקטור משה גורפינגקל

ד"ר משה גורפינקל

מייסד החברה ו-CTO

Ph.D בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

מומחה בינלאומי בתחום האנרגיות המתחדשות. מלמד באקדמיה קורסים בנושאים תאי שמש, אופטימיזציה ותכנון מערכות פוטו-וולטאיות.

רן ליפציגר

רן ליפציגר

מנכ"ל החברה

B.Sc במדעי המחשב, כלכלה וניהול.
M.B.A במנהל עסקים, התמחות במימון

בעל ניסיון של 15 שנה בניהול חברות בארץ ובעולם. אחראי להפיכת חזון החברה למציאות.

אינג' אורי פרום

אינג' אורי פרום

מייסד החברה ויו"ר הדירקטוריון

B.Sc. בהנדסת חשמל.

מומחה ברכש, לוגיסטיקה וניהול בתחום האנרגיות המתחדשות. מתמחה בפתרונות סולאריים למגזר התעשייתי והחקלאי.

הלקוחות של אורמש

פרויקטים נבחרים של אורמש

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו ל-076-5401300